Info

K7design

Studio K7design se zabývá grafickým, produktovým a interiérovým designem. Dále nabízíme služby v oblasti digitální fotografie, webdesignu a marketingového poradenství.
Na trhu působíme od roku 2005. Většina zakázek má charakter grafického designu. Našimi zákazníky jsou jak firemní klienti, tak i privátní osoby a státní instituce.

Grafický design

Ve své hlavní oblasti se zabýváme nejen grafickým designem jako takovým, ale i předtiskovou přípravou a tiskovou produkcí. Zákazníkům můžeme nabídnout nejen kvalitní kreativní koncepty, ale i technicky dobře zvládnuté podklady pro tisk a následně i zajištění kvalitní produkce u ověřených tiskáren. V předtiskové přípravě zvládáme zpracovat technicky složitější koncepty a také sazbu v netradičních jazycích (čínština, arabština).

Mezi nejčastější oblasti, ve kterých se na poli grafického designu pohybujeme je tvorba logotypů, corporate identity firem, plakáty, knihy, katalogy,  pozvánky a přání, firemní časopisy.

Webdesign

Nabízíme grafický návrh internetových prezentací a to jak v rámci individuálních projektů, tak i stránek postavených na veřejných redakčních a eshopových systémech (WordPress, Prestashop, atd.). Dále tvoříme flashové reklamní bannery a interaktivní flashové prezentace.

Nabízíme pomoc i s realizací – kódováním navržených projektů skrze naše dodavatele.

Produktový design

Navrhujeme též objekty z oblasti produktového designu, především nábytek. Dokážeme zajistit jak samotný návrh, 3d modelování, tak i výkresovou výrobní dokumentaci k výrobku.

Interiérový design

Tvorba interiéru je spíše okrajovým zájmem, zajímá nás především aplikace grafických prvků do soukromých a veřejných interiéru a svobodnější tvorba ve výstavnictví.

Fotografie

Nabízíme také vlastní zázemí ateliéru a techniky pro zajištění foto prací a to především produktových a imageových fotek, včetně následného zpracování (retuše, úpravy,…). Tyto práce nabízíme hlavně z hlediska komplexního zajištění služeb v grafickém designu od návrhu až po realizaci.

Marketingové poradenství

Rádi se podílíme také na přípravách marketingových strategií a koncepčních řešení kampaní.